Wydarzenia


2017-10-17 Pomoc dla Janka

ABA Papier INT. sp. z o.o. kolejny raz wspiera potrzebujących.  Tym razem wydrukowaliśmy dla Janka tysiące ulotek i plakatów, informujące o poszukiwaniu bliźniaka genetycznego. Trzymamy kciuki za szybkie efekty poszukiwań jak i terapii.

2015-03-25 Uruchamiamy Cross Media

ABA PAPIER dodaje do swojej oferty usługę Cross Media, czyli wielokanałowy przekaz marketingowy, w którym media tradycyjne współgrają z mediami elektronicznymi tworząc jeden spójny przekaz.

 

Uzupełniając się wzajemnie, wykorzystuje możliwie najpełniej cechy i atuty poszczególnych kanałów komunikacyjnych, czyniąc kampanię marketingową bezpośrednim dialogiem z indywidualnym Klientem.

2014-01-15 ISO 9001:2009

W 2014 roku dzięki ciągłemu doskonaleniu się, zakończyliśmy pozytywnie proces recertyfikacji, który zaświadcza, że nasza firm spełnia wymagania normy PN- EN ISO 9001:2009 w zakresie druku offsetowego arkuszowego i rolowego, druku cyfrowego, personalizacji druków, usług mailingowych oraz druków korespondencji masowej.

2013-04-22 Eko inicjatywa

ABA papier  rozpoczęła pracę w projekcie ochrony drzew i podjęła decyzję aby do produkcji własnych materiałów marketingowych i wydruku faktur wykorzystywać jedynie ekologiczny papier pochodzący z recyclingu.

 

22 kwietnia 2013 r., z okazji  Międzynarodowego Dnia Ziemi, rozpoczęliśmy w ABA Papier projekt mający na celu ratowanie środowiska naturalnego.

 

Aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko w ramach podstawowej działalności firmy podjęliśmy decyzję, aby do produkcji własnych materiałów marketingowych i wydruku faktur wykorzystywać jedynie ekologiczny papier pochodzący z recyclingu.

 

Jesteśmy przekonani, że podjęcie tego rodzaju działań pozwoli ocalić wiele drzew, a w konsekwencji pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne. Jeśli i Ty chcesz chronić drzewa dołącz do nas i naszej inicjatywy – wspólnie możemy uratować jeszcze wiele drzew!

2013-01-02 Odświeżenie certyfikatu ISO

Audyt nadzorów certyfikatów w zakresie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2009 (styczeń 2013 r.) w zakresie druku offsetowego arkuszowego i rolowego, druku cyfrowego, personalizacji druków, usług mailingowych oraz druków korespondencji masowej a także w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnym z PN-ISO/IEC 27001:2005 (październik 2012 r.)

 

ABA Papier od początku swojego istnienia przykłada ogromną wagę do jakości świadczonych usług.
Profesjonalizm i przestrzeganie restrykcyjnych procedur to warunek konieczny aby w sposób efektywny zarządzać procesami związanymi z personalizacją i bezpieczeństwem informacji.

 

W styczniu 2013 r odbył się audyt nadzorów certyfikatów w zakresie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2009 w zakresie druku offsetowego arkuszowego i rolowego, druku cyfrowego, personalizacji druków, usług mailingowych oraz druków korespondencji masowej, a także w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnym z PN-ISO/IEC 27001:2005

 

Posiadanie certyfikatów potwierdzających spełnianie wymagań zawartych w poszczególnych normach potwierdza, że działamy zgodnie z najlepszymi światowymi praktykami.

2012-11-05 Rebrending

Szereg zmian jakie zaszły w firmie ABA Papier ostatecznie przypieczętowała zmiana systemu identyfikacji wizualnej. W ramach nowej strategii komunikacji wprowadziliśmy dwie linie brandu ABA Papier:

 

ABA Profesional – dotychczasowy symbol marki został poddany retuszowi, którego celem było uwspółcześnienie i lepsze dopasowanie do misji i celów strategicznych firmy. Dodatkowo wprowadzenie nowej kolorystyki pozwoliło nam na stworzenie spójnego i atrakcyjnego przekazu wizualnego. Jaka jest jego symbolika?  Kolor niebieski pomaga w tworzeniu twórczego wizerunku i często wiązany jest z działalnością projektancką, artystyczną oraz kreatywną. To kolor dobrej komunikacji,  w biznesie zaś jest symbolem autorytetu i elegancji.
 

ABA Wild – to marka wykorzystywana przez nas do promowania postaw proekologicznych. Nawiązuje do natury poprzez eko-motywy, w świeżych i soczystych odcieniach zieleni.
Wierzymy, że nasze pozytywne nastawienie do świata i środowiska okaże się inspiracją również dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych.

2012-07-02 Przeniesienie CKM do Komarowa

Przeniesienie CKM ze Szczecina przy ul. Pomorskiej 60 do Komarowa 52A (tuż przy zakładzie produkcyjnym w zakresie druku offsetowego)

 

Szybki rozwój i wszechobecny postęp technologiczny stawia nas wszystkich wobec trudnych wyzwań biznesowych. Budowa przewagi konkurencyjnej to dziś podstawa działania przedsiębiorstwa.

 

Aby umocnić przewagę konkurencyjną firmy ABA Papier podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Centrum Korespondencji Masowej do Komarowa, gdzie znajduje się nasz zakład produkcyjny z zakresu druku offsetowego. Dzięki koncentracji wszystkich procesów w jednej lokalizacji, jesteśmy jeszcze bardziej elastyczni. Możemy jeszcze szybciej i lepiej realizować Państwa zlecenia.